Minust

ALEKSANDRA HELKSAAME TUTTAVAKS. MINU NIMI ON ALEKSANDRA. ARMASTAN VÄGA OMA PERET, MEEST JA NELJA LAST, KUID MINU ELLU KUULUB VEEL ÜKS ARMASTUS- FOTOGRAAFIA. MIKS SEE NII ON?

See lihtsalt juhtus nii. Olen ääretut tänulik, et inimesed on andnud just mulle võimaluse jäädvustada nende kõige armsamaid ja intiimsemaid hetki. Aeg möödub tegelikult kiiresti. Lapsed kasvavad ja meie muutume koos nendega. Seetõttu on eriti oluline jäädvustada esimest naeratust, erinevaid emotsioone, naljakaid ja armsaid näoilmeid. Tänan Sind, et leidsid tee siia ja oled nõus minuga neid emotsioone jagama.


Minu loominguline teekond algas juba palju aastaid tagasi- siis kui riburada valisid mind oma emaks minu neli last. Soovisin jäädvustada nende esimesi samme selles maailmas, üllatudes ja imestades, avastades tundmatut ja kogenematut, viies mind sinnamaani, et soetasin oma esimese fotoaparaadi. Loomuliku jätkuna läbisin mitmekuulise kursuse fotograaf Aleksandr Gorodenkovi juures, omandades erinevaid teadmisi fotograafiast. Ajapikku, palju pilte klõpsides, tuli ka oskus tabada soovitud momente, oskus mitte maha magada esimest naeratust ja lahedat emotsiooni. Aga kõige tähtsam ja olulisem- mul oli võimalus teha kingitus iseendale ja lähedastele inimestele, pakkudes õnnelikku ja armastust täis aega.


Usun, et mul on välja kujunenud isiklik stiil. See on minu nägemus suurepärasusest. Eelkõige tähendab see oskust tabada lihtsaid ja puhtaid hetki. Samas, iga õnnestunud kaadri taga on palju tööd,  nii meie kohtumise ajal, kui ka peale seda. Palun Teid selles osas mind usaldada. Loomulikult arvestan ma kõikide Teie soovidega, mis aga veel olulisem, me peame järgima väikese modelli tahtmisi. Sest just selle pisikese elurütmist sõltub kõik.
Ma olen spetsialiseerunud lapseootel emade, vastsündinute, kõikides vanustes laste ja perepiltide jäädvustamisele. See on üsna loogiline samm, arvestades minu enda laste arvu :).


Arvan, et kui teha tööd armastuse ja hingega, siis on see midagi palju enamat kui lihtsalt töö- see on kire ja väga heade emotsioonide jagamine kõigi Teiega.